Dziś w naszej szkole był bardzo uroczysty dzień. Od rana dało się odczuć magiczną, świąteczną atmosferę. Dzięki niej nie brakło uśmiechów, uścisków, a nawet wzruszeń. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który wszyscy niecierpliwie czekają. Jasełka, przygotowane przez p. Halinę Bukowską oraz  p. Iwonę Starkowską, w  wykonaniu  uczniów klasy I b  wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Scenki z życia nowonarodzonego Dzieciątka, przeplatane były kolędami i pastorałkami śpiewanymi przez koło muzyczne i dzieci z oddziału przedszkolnego O a. Po Jasełkach był czas na klasowe Wigilie, uczniowie w odświętnych strojach dzielili się opłatkiem, śpiewali kolędy i składali sobie życzenia.

Dziękujemy wszystkim za dzisiejszy piękny dzień. Pani Aleksanrze Klimczak- Cyganek za wykonanie oryginalnej dekoracji a Rodzicom uczniów klasy 1b za przygotowanie wspaniałych  strojów. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Katarzyna Smyk i Halina Bukowska