W bieżącym roku szkolnym wzorem lat ubiegłych nasza Szkoła przystąpiła do projektu organizowanego przez Centrum Pomocy Rodzinie w Konstantynowie Łódzkim pod nazwą "Przegląd Przedstawień Profilaktycznych Żyj Zdrowo". W ramach tego projektu uczniowie klasy VI B przygotowali przedstawienie "Sukces zaczyna się od marzeń i zdrowego odżywiania", które zaprezentowali na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Celem inscenizacji było przekazanie zasad zdrowego odżywiania i promowanie aktywnego stylu życia. Scenariusz przedstawienia nawiązywał do występu reprezentacji Polski na mundialu w Katarze, dzięki czemu jego przekaz był bliski zainteresowaniom dzieci i młodzieży.

Gratulujemy uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej profilaktycznej inscenizacji!