„Tak niedawno żeśmy się poznali, a dziś już rozstania nadszedł czas”.....Takimi słowami piosenki mówiącymi o szybko mijającym czasie, rozpoczęliśmy 24 czerwca 2022 r. uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie klas trzecich. Była to bardzo ważna uroczystość, bo zamykała pierwszy etap nauki. Uczniowie wspominali, jak  uczyli się stawiać pierwsze kroki w olbrzymi świat nauki, kreślić  pierwsze niezgrabne litery i trudem składali litery w wyrazy, a wyrazy w zdania oraz jak poznawali piękno naszej ojczyzny i uczyli się miłości do naszej ziemi rodzinnej. Podziękowali nauczycielom oraz  Dyrekcji za to, że uczyli ich być lepszymi i mądrzejszymi oraz za wspólnie spędzony czas.

Złożyli wyrazy uznania wszystkim, którzy sprawili, że czuli się w szkole swobodni, rozumiani, bezpieczni. Podziękowali również rodzicom za pomoc w nauce, troskę w wychowaniu i okazywaną miłość.

Życzymy im powodzenia i samych dobrych ocen w klasach starszych, a teraz wspaniałego wypoczynku, na jaki zasłużyli ciężką pracą przez cały rok!

Bardzo dziękujemy Pani Iwonie Starkowskiej za pomoc w przygotowaniu oprawy muzycznej oraz Pani Agnieszce Kapuścińskiej za dekorację.

Wychowawczynie klas trzecich