Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.W trzeciej edycji Konkursu InstaLogik w roku szkolnym 2021/2022 wzięło udział 3429 uczniów z 545 szkół.Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli. 3 edycja konkursu InstaLogik uzyskała patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki. Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego objął honorowy patronat nad konkursem InstaLogik 2021/2022. Należy podkreślić profesjonalizm organizatorów, którzy dla uczestników przygotowali min. warsztaty on-line, podręczniki, kursy i sesje zawodów próbnych.

Miło mi poinformować, że uczeń naszej szkoły Krzysztof Buczek z klasy Vb uzyskał tytuł Laureata  III miejsca. Jan Kozłowski z klasy VIIbj zdobył tytuł Finalisty tego konkursu.

Gratuluję chłopcom sukcesu! Dziękujemy za promocje naszej szkoły!