Obchodzone wczoraj święto teatru to dobra okazja, by wrócić wspomnieniami do występu przygotowanego w tym roku szkolnym przez uczniów klasy II b na coroczny Przegląd Spektakli Profilaktycznych pod hasłem „Żyj zdrowo” organizowany przez Konstantynowskie Centrum Pomocy Rodzinie.

Choć celem przeglądu jest przede wszystkim promocja zdrowego trybu życia, daje on jednak młodym adeptom sztuki teatralnej okazję do poznania jej wielowymiarowości. Nasi aktorzy przekonali się m.in. o roli pamięci, dykcji, ruchu i mimiki, a przede wszystkim dobrej współpracy wielu osób w przygotowaniu spektaklu.

Raz jeszcze gratulujemy drugoklasistom udanego występu, który uzyskał drugie miejsce w przeglądzie i dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli nam w jego przygotowaniu. Szczególne podziękowania składamy Rodzicom oraz Pani Agnieszce Kapuścińskiej za piękną scenografię, Pani Justynie Grzybek za uszycie uroczych czapek dla Krasnoludków, Pani Iwonie Starkowskiej za przygotowanie choreografii ich tańca, Pani Wioli Świerczewskiej za nieocenioną rolę suflera i Mikołajowi Piotrowiczowi z kl. V b za wspaniały dobór muzyki.

Zapraszamy do obejrzenia naszego spektaklu.

Katarzyna Piotrowicz, Katarzyna Kiereś