Zanim udaliśmy się do domów na zdalne nauczanie, zgromadziliśmy się przy klasowych wigilijnych stołach, zabrzmiały kolędy i serdeczne życzenia świąteczne. Tradycją naszej szkoły są też coroczne szkolne jasełka przygotowywane przez uczniów. W tym roku aktorami zostali uczniowie kl. 2b oraz gościnnie Kacper i Mikołaj z kl. 3b. Mimo ograniczeń spowodowanych pandemią, absencją dzieci i awarią sprzętu, tradycji stało się zadość. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i przepiękny występ. Rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów. P. Kasi, P. Wioli i P. Iwonce za szczególną pomoc w realizacji tego zadania. Wszystkim życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2022.