6 grudnia, grupę 0p1 odwiedził Mikołaj. Niestety, przez obostrzenia covidowe, nie mógł wejść do budynku szkoły. Pudło, pełne prezentów, wrzucił przez komin. Wyczekiwany gość obdarował dzieci „kreatywnymi bombkami”. Wcześniej przedszkolaki wysłuchały multimedialnej opowieści o tradycji Mikołajek. Z klamerek od bielizny wykonały „reniferki” – zabawki na choinkę. Śpiewały „mikołajkowe” piosenki interpretując  je ruchem. Przystroiły drzewko, miedzy innymi, własnoręcznie wykonanymi  ozdobami.  Aby podkreślić ten wyjątkowy dzień, wszyscy byli wystrojeni w czerwone ubranka z mikołajkowymi akcentami. Ten niezwykły czas sprawił dzieciom dużo przyjemności i radości. Wywołał uśmiech na milusińskich buźkach.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie przy organizacji Mikołajek (podarowanie ślicznej jodły kaukaskiej oraz prezentów dla przedszkolaków).