„11 listopada - dla nas wszystkich ważna data
Wolna Polska powróciła
Znowu jest na mapach świata!”

Pielęgnując tradycje oraz patriotyzm 10 listopada 2021 r. obchodziliśmy w szkole rocznicę odzyskania przez nasz kraj Niepodległości.
Z tej okazji przedszkolaki ubrane w stroje w barwach biało-czerwonych uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla Nas – Polaków. Dzieci zaprezentowały patriotyczne wiersze, zaśpiewały pieśni patriotyczne oraz cztery zwrotki Hymnu Państwowego. Głównym celem uroczystości było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.
Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków.
Bardzo dziękujemy rodzicom za zakup spódniczek oraz muszek. Dzięki temu występ dzieci nabrał biało-czerwonych barw oraz Pani Agnieszce Kapuścińskiej za dekorację.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia występu dzieci z grupy 0a przy ul. Łódzkiej 117.

Małgorzata Kwasek
Edyta Tomasik