Miniony tydzień obfitował w grupie OP1 w różnorodność świąt. Rozpoczęliśmy go Dniem Przedszkolaka z licznymi atrakcjami i zabawami. 23 września obchodziliśmy Dzień Spadającego Liścia. Dzieci utrwaliły nazwy wybranych drzew liściastych oraz nauczyły się rozpoznawać ich owoce. W tym dniu było wiele liściowych zabaw oraz piosenek. Powstały piękne, kolorowe prace, do których najmłodsi wykorzystali dary jesieni. 24 września obchodzimy Dzień Grzyba. W piątek dzieci poznały nazwy wybranych grzybów jadalnych oraz trujących. Dokładnie zapoznały się z budową grzyba i własnoręcznie stworzyły leśne przysmaki stosując różne techniki plastyczne. Pracowity tydzień rozwinął jesienną ciekawość u przedszkolaków.

Wychowawczynie