Uczniowie klasy 8b mieli dziś okazję uczestniczyć w wyjątkowej lekcji języka angielskiego,w ramach międzynarodowego projektu wydawnictwa Pearson & BBC - Live Classes. Projekt polega na wspólnym, aktywnym uczestnictwie w lekcji angielskiego online. Dzisiejszą lekcję „ Do smarfons make us smarter?” poprowadził na żywo znakomity brytyjski nauczyciel Michael Brand. W spotkaniu oprócz nas wzięli udział uczniowie z Czech, Chorwacji, Hiszpanii i Turcji. Podczas 60 minutowych zajęć uczniowie naszej szkoły poznali wiele nowych wyrażeń związanych z technologią i aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

Lekcja była dla wszystkich uczestników wspaniałym doświadczeniem i motywacją do dalszej nauki angielskiego.