22 kwietnia na całym świecie obchodzimy Dzień Ziemi. Tegorocznym hasłem święta jest „Przywróć naszą Ziemię”.
Każdego roku uczniowie angażują się w obchody tego święta - sprzątają naszą Planetę, biorą udział w organizowanych akcjach. Niestety z powodu pandemii tegoroczne celebrowanie przybrało nieco inną formę. Uczniowie klasy IVA oraz IVB przygotowali plakaty oraz hasła zachęcające i motywujące do ekologicznych postaw.

Serdecznie zachęcamy do dbania o naszą Planetę. Ziemia jest naszym domem, jedynym i niepowtarzalnym. Pamiętajmy, że to w naszych rękach jest jej los. Niech nie tylko 22 kwietnia będzie dniem ekologii, ale starajmy się, byśmy w każdym momencie świadomie i rozsądnie korzystali z dobrodziejstw natury.