W oddziałach przedszkolnych na Łódzkiej 117 odbył się konkurs plastyczno - techniczny „Portret pluszowego misia”, który miał na celu upowszechnianie wśród dzieci Światowego Dnia Pluszowego Misia, inspirowanie do aktywności twórczej, promowanie talentów plastycznych dzieci.
Dzieci wykonały piękne prace, każdy otrzymał dyplom za udział w konkursie, kolorowankę oraz kolorową kredkę.

Dzieci z grupy OP zaśpiewały misiowe piosenki, zagrały dla misiów na łyżkach oraz wzięły udział w konkursach.
Dzieci z oddziału 0a poznały historię powstania pluszowej zabawki, wykonały pamiątkowe opaski oraz obejrzały misie swoich kolegów z grupy ukazane w pracach konkursowych. Otrzymały również w ramach niespodzianki słodki deser – misia Lubisia.

Gratulujemy wszystkim kreatywności!