Gratulujemy!

Dnia 2 marca w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Wzięli w nim udział uczniowie klas I - VIII. Miło mi poinformować o sukcesach naszych uczniów. W kategorii klas I-III najlepsze wyniki uzyskali: Olga Buczek z kl. III b, zajmując IX miejsce w Polsce oraz zdobywając tytuł 'Mistrza Logicznego Myślenia'; a tuż za nią - Maria Sobczak z kl. III b, zajmując X miejsce w Polsce oraz tytuł 'Mistrza Logicznego Myślenia'. Wyróżnienie otrzymał Michał Kucharski z kl. III a, zajmując XV miejsce w Polsce oraz tytuł 'Eksperta Logicznego Myślenia'. W kategorii klas IV-VI najlepszy wynik uzyskała Klaudia Bujnowicz z kl. VI a, zajmując X miejsce w Polsce oraz zdobywając tytuł 'Mistrza Logicznego Myślenia'.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję wspaniałych wyników i życzę kolejnych sukcesów. Bardzo dziękuję p. Agnieszce Bogusz oraz p. Elżbiecie Sobczak – Poszepczyńskiej za pomoc w organizacji oraz przeprowadzeniu konkursu.

Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim gratuluję! Brawo Kochani!!!