Dziękujemy wszystkim za...

W środę 18 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym KONKURSIE ŚWIĄTECZNEJ PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ organizowanym przez SP 2 w Konstantynowie Łódzkim. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że  I miejsce w kategorii wiekowej kl. I-III zajęła uczennica kl. IIIc Milena Dworzyńska–Frydrych, która zaśpiewała piosenkę „We wish you a Merry Christmas”.

Odnieśliśmy również sukces w kategorii wiekowej kl. IV – VIII. Miejsce II zajęły uczennice kl. VII b Anna Poszepczyńska i Stefania Mierzejewska, które w duecie  przepięknie zaśpiewały kolędę w języku rosyjskim „Nowyj God”. ‘

Miejsce III zdobyła uczennica kl. VI a Wiktoria Ignatowicz za wzruszające wykonanie kolędy „Silent Night”.

Gratulujemy również udanych występów pozostałym uczestnikom, którzy godnie zaprezentowali naszą szkołę. Dziękujemy wszystkim za udział i włożoną pracę w przygotowanie występów i życzymy kolejnych sukcesów.

Katarzyna Bakała- Maszarek, Mariola Staniek, Iwona Starkowska