II edycja Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas I – III „Liśćmi malowane” została zorganizowana w ramach realizowanego przez naszą Szkołę projektu „Ekopracownia pod chmurką” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej z wykorzystaniem motywu liści. Spośród kilkudziesięciu prac zrealizowanych różnorodnymi technikami jury wyłoniło dziewięcioro zwycięzców (po jednym uczniu każdej klasy). Laureaci otrzymali dyplomy i gry planszowe ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Zgłoszone do konkursu prace zostały wyeksponowane w budynku przy ul. Łódzkiej 117 i przypominają nam o odchodzącej właśnie jesieni…

Violetta Berek, Katarzyna Kiereś