To był cudownie...

W Dniu Edukacji Narodowej w naszej szkole zaplanowano zajęcia z wychowawcą, dlatego ten dzień  w poszczególnych klasach przebiegał bardzo różnie i tak naprawdę był uzależniony od nas samych

Uczniowie klasy 7 b spędzili ten dzień na świeżym powietrzu. O godzinie 9.00 udaliśmy się w umówione miejsce na plenerową  zabawę laser game. Zostaliśmy zapoznani  z zasadami gry i zaczęło się ... polowanie! Nasze zaangażowanie było bardzo duże,  z uśmiechem na twarzy bawiliśmy się do utraty tchu. Kiedy zmęczenie dawało się nam we znaki udaliśmy się na odpoczynek , gdzie przy ognisku piekliśmy kiełbaski podśpiewując piosenki, których nauczyliśmy się na muzyce. Było super!!! Kiedy czas naszej zabawy minął, obiecaliśmy sobie, że jeszcze kiedyś tu wrócimy, aby uwolnić naszą niespożytą energię i wyzwolić endorfiny.

To był cudownie spędzony euforyczny czas.