Z okazji "Dnia Babci i Dziadka" przypadający w tym roku w dniach 21.01 - 22.01. 2022 r., klasa Vb stworzyła jedyne w swoim rodzaju prezenty dla seniorów "Kreatywne życzenia". Dla naszych kochanych i najdroższych osób babci Zosi, dziadka Stasia, babci Małgosi, dziadka Kazia....itd. Tym sposobem podkreśliliśmy nasz stosunek do ludzi starszych i w artystyczny sposób pokazaliśmy szacunek do innych. Barwne kompozycje w szklanych słoikach będą służyły, jako forma ozdobna i przypominały o naszych uczuciach do najbliższych. Grupa artystyczna wykonała również plakaty z wizerunkami symbolizującymi babcię i dziadka, które zostały umieszczone na wejściu do szkoły. Klasa IV a ozdobne laurki, a dzieci ze świetlicy serduszka z życzeniami.